سبد خرید
0
جمع کل
تکمیل سفارش
بستن

درباره ما

فروشگاه اینترنتی پیشگام آرت تولیدکننده و ارائه دهنده لوازم هنری اعم از لوازم نقاشی، طراحی، ماکت سازی و… می باشد که علاوه بر خرید آنلاین، امکان خرید حضوری برای شما هنرمندان عزیز را نیز فراهم کردیم بنابراین هدف ما ارائه محصولات به صورت مستقیم به فعالان عرصه هنر و ارائه خدمات مطلوب به شماست.

فروشگاه اینترنتی پیشگام آرت تولیدکننده و ارائه دهنده لوازم هنری اعم از لوازم نقاشی، طراحی، ماکت سازی و… می باشد که دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است.

ما در پیشگام آرت تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا بتوانیم خدمات مطلوب وشایسته به شما ارائه نماییم.

استفاده از برندهای معتبر را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و به پشتوانه تجربه فعالیت در بازار سنتی حرکتی نوین را برای ارائه خدمات بهتر به شما مصرف کنندگان گرامی در بازار آنلاین آغاز کرده ایم لازم به ذکر است که خود نیز تولیدکننده برخی ابزار و لوازم هنری با برندهای پیشگام و ویونا می‌باشیم که سعی بر این داشتیم بهترین کیفیت را با ارزان ترین قیمت عرضه کنیم.

 همچنین علاوه بر خرید آنلاین، امکان خرید حضوری برای شما هنرمندان عزیز را نیز فراهم کردیم بدین منظور میتوانید به آدرس فروشگاه واقع در تهران، کریمخان، ایرانشهرشمالی، بالاتر از پارک هنرمندان، بین کوچه سپند و دهقانی نیا، پلاک208 مراجعه نمایید.

هدف ما ارائه محصولات به صورت مستقیم به فعالان عرصه هنر و ارائه خدمات مطلوب به شماست.

برند های ما